Ofis Temizliği

Ofis temizliği en az ev temizliği kadar mühimdir. Ofisinizin hijyenik olması ve düzenli aralıklarla temizlenmesi önemlidir uygun fiyat için hemen arayın.

REKOR Temizlik ile ofis temizliğinde ve bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunmaya devam ediyor. Bu konuda yıllardan beri elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki size pozitif şekilde yansımaya devam ediyor. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, gerçekten temizliği ve tertibiyle dikkat çekmeli. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımların, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek.

Elemanların işini benimsemesi, kullanılan malzemelerin kaliteli olması, elbette ki tüm personele sağlıklı ve düzenli bir ortamda çalışma fırsatı veriyor. Aradan geçen yıllarla birlikte ekiplerinin deneyim kazanması, başta ofis temizliği olmak üzere pek çok konuda size en üst düzeyde yardımı mümkün hale getiriyor.

Hiç şüphe yok ki kendi branşında ülkemizin en çok hizmet veren 3 şirketinden biri olması da aslında REKOR Temizlik’ un kaliteli hizmete verdiği değeri ortaya koyuyor. Sağlık ve ferah mekânların iş yerleri açısından önemi herkes tarafından bilinenken, hem mekânın kalitesi hem de personelin sağlığı, gerçekten büyük önem taşıyor.

Ofis ortamında saatlerini geçiren insanların, en güvenli şekilde çalışabilmesi için, elbette ki temizlik ve hijyen kuralları en ön planda tutulmalı. Bunu tüm elemanları çalışma sistemi ve uygulama ürün ve malzemeleriyle destekleyen REKOR Temizlik, gerçekten aradığınız kaliteli hizmetin doğru adresi.

En kaliteli hizmeti en uygun şartlarda ayağınıza getirecek sistem, yılların deneyimini ve birikimini size en uygun şartlarda sunmaya devam ediyor. İçinizi ferahlatacak, aynı zamanda temiz ortamıyla sağlığınızı en iyi şekilde etkileyecek çözümler, firmanın çalışma politikaları içerisinde ve standart hizmet sunumları arasında yer alıyor. Böylelikle karşılıklı memnuniyet ve uygun koşullar çok daha temiz bir ortamda çalışmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler

  • Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir.
  • Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
  • Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
  • Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
  • Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
  • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi.

Uzman ve profesyonel kadromuz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.
Amacımız

 • Ofis genel temizliği
 • Wc banyo temizliği
 • Bilğiayar temizliği
 • Süpürme ve çöp toplama
 • Cam ve dış cephe cam temizliği
 • Ofis dezenfekte edilmesi